Kocaeli Belediyesi
  

KOÜ den İZAYDAŞ a Ziyaret

Üniversite Kamu işbirlikleri çerçevesinde Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş.'yi (İZAYDAŞ) ziyaret etti.

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ile yönetiminin karşıladığı Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'e, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Levent Atalı eşlik etti. Ziyarette ilk olarak İZAYDAŞ yönetimi ile bir toplantı gerçekleştirildi. İZAYDAŞ tanıtım filminin gösterildiği toplantıda, Genel Müdür Muhammet Saraç, yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler paylaştı. Kocaeli Üniversitesi ile uzun yıllardır ortak projeler yaptıklarını aktaran Muhammet Saraç, sonraki süreçte de ortak çalışmalara devam edeceklerini ifade etti.

CANTÜRK: "DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUZ"

Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk ise İZAYDAŞ personelini Kocaeli Üniversitesi'nde yüksek lisans ve doktora yapmaya davet etti. Kocaeli Üniversitesi'nin Türkiye'nin en önemli üniversiteleri arasında yer aldığına dikkat çeken Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, 'Kocaeli Üniversitesi'nin Aday Araştırma Üniversitesi olması çok önemli. Türkiye'de 23 araştırma üniversitesi bulunuyor. Kocaeli Üniversitesi, Araştırma Üniversitesi olursa çok büyük kazanımlara sahip olacak. Kocaeli kentine de değer katacak. Bu kapsamda sizler de üniversitemizin değerli paydaşları arasında bulunuyorsunuz. Bu konuda sizlerin de desteğini bekliyoruz.' dedi.

MARMARAKAF'A DAVET

İZAYDAŞ'ı MARMARAKAF'a da davet eden Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, "Şubat ayında Üniversitemiz ev sahipliğinde, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi koordinasyonunda, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde ve 15 üniversitenin paydaşlığında Türkiye'nin en büyük kariyer fuarını düzenleyeceğiz. Sizleri de bu fuara katkı sunmaya davet ediyoruz.' dedi.

Toplantı ardından, İZAYDAŞ tesisinde ve laboratuvarlarında incelemelerde bulunuldu. Rektör Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, tesisin çalışması ile ilgili bilgilendirildi.

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ