Kocaeli Belediyesi
  

Hakkımızda

Kısa adı İZAYDAŞ olan İzmit Atık ve Artıkları Arıtma Yakma ve Değerlendirme A.Ş. İzmit Büyükşehir Belediyesi tarafından, İzmit Çevre Entegre Projesi kapsamında 1996 yılında kurulmuştur. 1997 yılından itibaren atık kabul etmeye başlayan İZAYDAŞ %100 Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştirakidir. İZAYDAŞ bünyesinde 1996 yılında kurulmuş olan Laboratuvar, aynı yıl faaliyetlerine başlamıştır.

Alanında ilk kurulan laboratuvarlardan biri olan İZAYDAŞ Laboratuvarı, yüksek donanımı, kaliteli hizmeti, uzman personeli ve güvenilir olması nedeniyle, sektörde “özel” bir yere ve değere sahiptir. Bugüne kadar binlerce atık çeşidi ile ilgili yaptığı analizler İZAYDAŞ’ın tecrübesini daha da artırmaktadır. Atık analizleri konusundaki tecrübesini hizmetin gerektirdiği modern ölçüm cihaz ve alt yapı olanakları ile birleştirerek hizmet veren İZAYDAŞ laboratuvarında “kalite kontrol, gizlilik ve bağımsızlık” ilkeleri son derece büyük bir önem arz etmektedir. Sahip olduğu bütün avantajları İZAYDAŞ markası ile birleştiren laboratuvar, bu sayede sektörün ciddi ve güvenilir adresi olmaya devam etmektedir.

İZAYDAŞ Laboratuvarı, faaliyetlerini Entegre Yönetim Sistemleri ile uyumlu bir şekilde sürdürürken aynı zamanda TS EN ISO/IEC 17025 ve TS EN ISO/IEC 17043 standardına uygun olarak kurulan sistemiyle; bağımsız ve tarafsız bir hizmet anlayışı içinde, konularında uzman, eğitimli teknik ekibiyle; katı/sıvı atık, su/atık su, havuz suları, deniz suları, tehlikeli atık, çamur, toprak, yalıtım sıvıları, atık yağ, yakıt (kömür) analizleri ve yeterlilik testleri gibi oldukça geniş bir kapsamda analiz ve numune alma ve yeterlilik testleri faaliyetleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ