Kocaeli Belediyesi
  

Başvuru / Hesap Bilgileri

Değerli Katılımcılar;

Yeterlilik testlerine başvuru için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

1- Katılmak istediğiniz yeterlilik testi çevrim kodunu (Örneğin; TR55) Yeterlilik Testi Başvuru Formuna yazarak ve de form üzerinde çevrime ait protokol dokümanını okuduğunuza dair onayınızı verip  formu imzaladıktan sonra, test çevriminin son başvuru tarihine kadar yeterlilik@izaydas.com.tr adresine göndermeniz durumunda başvurunuz alınmış olacaktır.

2- Yeterli sayıda katılımcı olması durumunda testlere başlanarak başvuru yapan katılımcılara bir kaç gün öncesinden bilgilendirme yapılacaktır. Bu bilgilendirme esnasında ödeme bilgisine ilişkin banka dekontunun tarafımıza göndermesi talep edilecektir.

Kaılmcılardan her bir test turu için ayrı ayrı düzenlenmiş başvuru formu göndermesi beklenmektedir. Tur başladıktan sonra yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Daha önce düzenlemiş olduğumuz yeterlilik testlerine katılan kullanıcılar eski kullanıcı adı ve şifreleri ile testlere katılabilir. Yeni kayıt yaptırmak isteyen kullanıcılar ise; "Yeterlilik Testi Giriş" sekmesinde yer alan link ile yazılım programına erişim sağlayabilir ve "Kayıt Ol" seçeneğini kullanarak kullanıcı adı ve şifresi oluşturabilirler. Testler başladıktan sonra, sonuçlarınızı girebilmeniz için yazılım aktif hale gelecektir. Tamamlanan test sonuçlarınızı bu yazılma girebilir ve tamamlanan testlere ilişkin raporlarınıza yine bu yazılımdan erişim sağlayabilirsiniz.

Yeterlilik testleri katılım ücretlerini aşağıdaki banka hesap numarasına “YT Katılım Ücreti TR... ” açıklamasını belirterek yatırabilirsiniz. (Banka dekontunu elektronik posta ile göndermeyi unutmayınız.)

Banka Adı    : VAKIFBANK

Şube Adı      : İzmit Şb.

Banka Kodu : 15

Şube Kodu   : 66

Hesap No     : 7282819110

IBAN NO      : TR54 0001 5001 5800 7282 8191 10

 

Talep ve görüşlerinizi yeterlilik@izaydas.com.tr adresine elektronik posta ile iletebilirsiniz.

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ