Kocaeli Belediyesi
  

İZAYDAŞ ÇEVRE LABORATUVARI TÜRKAK GÖZETİM DENETİMİNDEN GEÇTİ

İZAYDAŞ ÇEVRE LABORATUVARI TÜRKAK GÖZETİM DENETİMİNDEN GEÇTİ

Atık yönetiminde lider kuruluş İZAYDAŞ, 2014 yılında bir ilki gerçekleştirerek aldığı TS EN ISO/IEC 17043 standardı kapsamında, TÜRKAK tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen gözetim denetiminden geçti. 

ÖZDEMİR DENETLEDİ

Baş Denetçi olarak Kürşat ÖZDEMİR, Teknik uzman olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığından Müzeyyen TON’ dan oluşan denetçi heyet, Yeterlilik Testi Koordinatörü Erkan Baysal’ın nezaretinde İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarında başarılı bir denetim gerçekleştirdi. Bir gün süren denetimin ardından yapılan değerlendirme toplantısında, İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç ve şirket yöneticileri ile bir araya gelen heyet, övgü dolu sözlerle İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarının başarısı hakkında görüş belirtti.

BAŞARILI BİR DENETİM OLDU

İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarında gerçekleştirilen denetimde, mevcut kapsam ve kapsam genişletme parametreleri incelenirken faaliyetlerin TS EN ISO/IEC 17043 standardına uygunluğu değerlendirildi.

Denetim sonuç raporunun uygun olarak verilmesi beklenirken İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarının yeterlilik testleri kapsamına, Su ve Atıksuda Krom (VI) ve Su ve Atıksuda Yağ-Gres parametrelerinin eklenmesi öngörülüyor.

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ