Kocaeli Belediyesi
  

İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarı YGG Toplantısını Gerçekleştirdi.

Türkiye’de ilk kez çevre analizleri alanında ISO 17043 standardında akredite kuruluş olarak adından sıkça söz ettiren İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarı, ISO 17043 ve ISO 17025 YGG (Yönetimin Gözden Geçirmesi) toplantılarını yıllık plan dahilinde gerçekleştirdi.

KAPSAMLI DEĞERLENDİRME

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç’ın öncülüğünde şirket yöneticilerinin de hazır bulunduğu toplantıda, politika ve prosedürlerin uygunluğu, laboratuvar şefi raporları, son yapılan iç tetkiklerin sonuçları, dış kuruluşlar tarafından yapılan incelemeler, katılım sağlanan laboratuvarlar arası karşılaştırma ve yeterlilik testi sonuçları, yapılan çalışmaların tipi ve hacmindeki değişiklikler, müşterilerden gelen geri bildirimler, şikâyetler, iyileştirmeler ve iyileştirme önerileri, kalite kontrol çalışmaları, kaynaklar, personel, eğitim talepleri gibi birçok konu ele alınarak değerlendirildi.

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ