Kocaeli Belediyesi
  

İZAYDAŞ 20. YILINI KUTLUYOR

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden İZAYDAŞ, kuruluşunun 20. Yılını kutluyor. İZAYDAŞ’a 20 yıl emek vermiş çalışanların katıldığı gecede duygu dolu anlar yaşandı.

EMEKLERİNİZİ TAKDİR EDİYORUZ”

İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç, gecenin onuruna yaptığı konuşmada şirketin geçmişten bugünkü durumuna gelmesine vurgu yaparak, “Şirketimizin ve tesisimizin yarınlarını güçlü kılabilmek için pek çok proje ve yatırıma imza attık. Tüm bunları yaparken de siz kıymetli çalışma arkadaşlarımın tecrübelerini dikkate aldık. Kentimizin ve ülkemizin gururu haline gelen tesisimiz, atık yönetimi ve enerji üretiminde büyük mesafe kat etmiştir. Yirmi yıl önce zorluklar içinde ayakta tutulmaya çalışılan şirketimizin bugünlere gelmesinde siz değerli çalışma arkadaşlarımın yoğun emek ve gayretlerini takdirle karşılıyor, teşekkür ediyorum” diye konuştu.

PLAKET TÖRENİ

İZAYDAŞ Çevre Laboratuvarın da 20. yılını tamamlayan Hayrettin Demirer, Gözde Gülsüm ve Songül Genç’e bu güzel gecede plaketlerini İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet Saraç taktim etti. 

Adres : Alikahya Atatürk Mah. Çarşıbaşı Cad. No.350 İzmit/Kocaeli     Tel : 0 262 316 60 39 / 40     Faks : 0262 316 60 50      E-Posta : laboratuvar@izaydas.com.tr / yeterlilik@izaydas.com.tr
Copyright 2015 Tüm Hakları Saklıdır. İZAYDAŞ